Oferta hurtowa

Chcemy przedstawić Państwu nasza oferte handlowa w postaci sprzedaży hurtowej.  Firma RUNSPORT SC jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce odzieży biegowej marki Ronhill, akcesoriów do biegania Hilly oraz kolekcji biegowej marki Rogelli.

Zalety współpracy z Nami:

  • faktury z terminem płatności
  • brak minimalnego zamówienia
  • dla stałych odbiorców dostawa gratis
  • możliwość wysyłki wprost do klienta

Mamy nadzieję, że zainteresują się Państwo produktami firmy Ronhill, Hilly, Rogelli oraz będą chcieli Państwo powiększyć asortyment w swoim sklepie o nasze  najwyższej jakości produkty do biegania.

Ronhill jest to najlepiej sprzedajaca się marka odzieży do biegania w Wielkiej Brytanii, odzież jest wyprodukowana z bardzo wysokiej jakości materiałów.

Zastosowanie najowszych oraz najbardziej zaawansowanych technologicznie materialow stawia produkty firmy Ronhill na pierwszym miejscu wśród odzieży dla biegaczy.

Każdy kto lubi aktywnie spędzać czas doceni komfort i wygodę jaką gwarantuje odzież biegowa Ronhill.

Rogelli - Klucz do sukcesu.

W roku 1996 firmę po ojcu Rinni przejął syn Marijn, który wniósł nowe pomysły co z kolei zaowocowało dynamicznym rozwojem całej firmy. GOWA B.V. w latach 90-tych dwudziestego stulecia wykupiła renomowaną holenderką markę ROGELLI I do dnia dzisiejszego pod tą marką prowadzi swoją działalność. Odzież produkowana przez Rogelli to nie tylko odzież kolarska, ale również odzież do biegania na nartach, odzież do joggingu, odzież do skatingu i ogólnie rozumiana odzież outdoor. Firma ROGELLI ze swoim hasłem reklamowym "Perfection for Action" jest wiodącym producentem odzieży sportowej w całej Europie.

Stosunek jakości do ceny jest najlepszy na rynku odzieży sportowej. Nie znajdziesz w żadnym sklepie tak dobrej jakościowo i wzorniczo odzieży sportowej za tak niewygórowaną cenę!!! Odzież sportowa Rogelli jest dla każdego!

Hilly - marka pochodzi z UK. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów do biegania. Najbardziej znana wysokiej jakości skarpetek do biegania. W ofercie posiada też pasy z bidonami, akcesoria odblaskowe, czapki i rękawiczki do biegania. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz przystępna cena to największa zaleta produktów Hilly.

 

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Kontakt
E-mail
sklep@runsport.pl
Telefon
14 30 70 900
791 270 700
Adres
RUNSPORT SC
Rozwojowa 7,
33-100 Tarnów